Dünyada Şovun Merkezi

Nevada eyaletinin sınırları içerisinde bulunan Las Vegas dünya şovunun merkezidir. Birçok otoritenin “insanın ölmeden önce görmesi gereken” yer olarak nitelendirdiği Las Vegas tam da bu yüzden dünyanın en büyük oteller topluluğuna sahiptir. Bununla birlikte Dünyadaki en büyük 10 otelden 5’i yine bu eyalettedir. Las Vegas’ı dünyanın her yerinden yılın her ayı ortalama 4.000.000 – 6.000.000 turist ziyaret etmektedir. 

Aslında birçok insanın eksik bildiği bir gerçek ise Las Vegas, San Francisco, Los Angeles ve San Diego gibi şehirlerin bulunduğu Güney Batı Amerika (South West) diye adlandırılan bölge bir bütün olarak dünya şovunun, doğa harikalarının, görsel sanatlarının, müzelerin, benzersiz deneyimlerin ve etkinliklerin merkezidir.

South West’te görülebilecek sayısız yerlerden ve yaşanabilecek birçok deneyimlerden bazıları Grand Canyon, Fremont Street, Las Vegas Strip, Las Vegas Premium Outlet Malls, Red Rock Canyon, Slicon Valley, Walk of Fame, Ünlü Beverly Hills, Dünyaca Ünlü Hollywood yazısı, Universal Studios, , Uçak Mezarlığı, San Diego Sea World, Midway Uçak Gemisi Müzesi, Balboa Botanik Bahçeleri, San Diego Hayvanat Bahçesi.

DENEYİMLERİ YAŞAMAK İÇİN TIKLAYINIZ.