Hakkımızda

Bundan tam 25 yıl önce Türkiye’den Amerika’ya giden Türk kökenli bir Amerikalı’nın Las Vegas – Nevada’da temellerini attığı seyahat şirketi, geçen bu süre içerisinde dünyanın hemen her yerinden 20.000 den fazla kişi/kurumu sayısız “South West Experience” ile tanıştırmayı başarmıştır. 

Bu sayede 2017 yılında ilk Türk Kökenli “Amerikan IATAN” olmayı başaran Trip2Vegas LLC. hala bu unvanını korumakta ve tüm ABD’ de “ASTA /IATAN / ARC ACREDITED AGENCY” olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Halen kişi, grup ve kurumlara spesifik olarak “South West Experience”  hizmeti veren şirketimizin İstanbul/Türkiye’de, Bişkek/Kırgızistan’da ve Nevada-Las Vegas/ABD’da birer ofisi bulunmaktadır.

Şirketimiz, “Deneyimler” başlığı altında ayrıntıları ile belirtilen tüm etkinlikleri, şovları, kısacası tüm deneyimlerin satışına yetkili ve akredite Türkiye, Orta Asya ve Amerika’da yerleşik yegâne turizm acentesidir.

Yine 2007 yılında grup bünyesinde kurulan United Sports and Content Providers LLC. ile Televizyon Spor Yayın Hakları sektörüne de giren şirketimiz, Türkiye, Orta Asya ve Balkan Ülkeleri’nde; İngiltere Premier Lig, La Liga, Bundesliga gibi birçok dünyanın önde gelen Futbol Ligleri’nin yayın haklarının satışını yapmaktadır. Ayrıca “PAC12”, Fight “Channel Word” gibi TV Kanallarının küçük hissedarı ve tüm dünyada yayın haklarının tek sahibidir.